Organizuojama nuotolinė konferencija – „Smurtas prieš vaikus: pažinkime, atpažinkime, padėkime”

 

Lapkričio 19-ąją – Pasaulinę smurto prieš vaikus prevencijos dieną – suinteresuotų rajono įstaigų specialistus, ugdymo įstaigų atstovus, tėvelius ir visus, kuriems aktuali smurto prieš vaikus problema, kviečiame dalyvauti nuotolinėje konferencijoje „Smurtas prieš vaikus: pažinkime, atpažinkime, padėkime!”

Konferencija organizuoja Raseinių krizių centro vykdomo projekto „Kompleksinės paslaugos vaikams, nukentėjusiems nuo smurto, ar netiesioginio smurto artimoje aplinkoje aukoms (liudininkams) ir jų šeimos nariams”, finansuojamo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis.

Vaikai yra labiausiai pažeidžiama visuomenės dalis, o smurtas prieš juos – sudėtingas socialinis reiškinys, kuris vaiko teisių specialistų nuomone paplitęs labiau, nei rodo oficialūs skaičiai. Daugiau apie tai galite rasti štai čia.

Programa:

 


Kviečiame dalyvauti!  

 
Pažymėję šį laukelį sutinkate, kad Duomenų valdytojas – Raseinių krizių centras, tvarkytų mano asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį ir el. pašto adresą) su tikslu patvirtinti tapatybę registracijai į merginų grupę.
Scroll to Top